24 października przedszkolaki  z grupy Elfów świętowały  Międzynarodowy Dzień Roweru.
Dzieci mogły zobaczyć na ilustracjach, jak wyglądały rowery dawniej i dziś. Przypomnieliśmy sobie z czego składa się rower, jakich zasad należy przestrzegać, aby bezpiecznie poruszać się po drodze. Od dziś każdy przedszkolak wie, że do jazdy na rowerze niezbędny jest kask rowerzysty .Wzięliśmy udział w wielkim wyścigu kolarskim. Zastanawialiśmy się dlaczego jazda na rowerze jest zdrowsza niż jazda samochodem. Dzieci mogły poruszyć swoją wyobraźnię i zaprojektować oraz wymalować swój wymarzony rowerek.
Dzieci częściej będą zachęcały swoich rodziców na niedzielne przejażdżki rowerowe!
…Raz, dwa, trzy, cztery, zapraszamy na rowery… :)