19 października  dzieci z grupy „Elfów” wybrały się na spacer do pobliskiego lasu aby odszukać dary jesieni . Piękna jesienna pogoda zachęciła dzieci do spaceru po okolicznym lasku.  Dzieci podziwiały las  w jesiennej szacie,  rozpoznawały gatunki drzew liściastych i iglastych , owoce i liście, które z nich opadły. Zbierały „skarby” do kącika przyrody w sali, min. szyszki, żołędzie,mech  i piękne barwne jesienne liście . Przy okazji spaceru przedszkolaki przypomniały sobie  zasady bezpiecznego poruszania się po drodze . Już nie możemy doczekać się kolejnego jesiennego spaceru....:)