Góra Grosza

”GÓRA GROSZA”

Już po raz czwarty nasze przedszkole weźmie udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej Góra Grosza. Organizatorem akcji jest Towarzystwo Nasz Dom, z siedzibą w Warszawie. Celem akcji jest zebranie pieniędzy dla Domów dziecka, rodzin zastępczych i różnych innych form pomocy potrzebującym.

Akcja przeprowadzana jest poprzez zbiórkę monet od 0,01 gr do 5zł, w szkołach i przedszkolach w całej Polsce. Zbieranie pieniędzy odbywa się przeważnie w grudniu, a w styczniu po zliczeniu pieniędzy przez placówkę są one odbierane przez kuriera i przewożone do siedziby organizatora.

Góra Grosza ma również charakter konkursu. Dla placówki która uzbiera najwięcej pieniędzy w kraju przewidziana jest nagroda wysokości

• I miejsce 12 000, 00 zł,
  • II miejsce 8 000, 00 zł,
  • III miejsce 4 000, 00 zł

Nagrody finansowane są z zebranych pieniędzy w trakcie trwania akcji.

Wszystkie placówki biorące udział w akcji otrzymują pamiątkowe dyplomy.

GoraGrosza

Friday the 27th. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Przegini Duchownej . Joomla 3.0 templates. All rights reserved.