Kubusiowi Przyjaciele Natury

PROGRAM "KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY"

            Nasze przedszkole bierze udział w programie ekologicznym "Kubusiowi Przyjaciele Natury" i otrzymało specjalne materiały edukacyjne. Dzięki temu nasze przedszkolaki razem z Kubusiem uczą się jak dbać o przyrodę. Materiały programu to doskonała inspiracja podczas zajęć w przedszkolu. W tym roku nauczyciele otrzymają książki ze scenariuszami zajęć, karty pracy, płyty CD, plakaty, a także książeczki dla dzieci. Przedszkolaki razem z Kubusiem, będą poznawać zwierzęta, rośliny, warzywa i owoce, nauczą się, jak zachowywać się na łonie natury, a także dowiedzą się, jak ważna jest segregacja śmieci, dokładne zakręcanie kranu czy gaszenie światła. W tym roku wśród wykonywanych zadań są: Dzień Kubusiowych Przyjaciół Natury, Dzień Marchewki, Dzień Owoców, Warzyw i Soków, wizyty w lesie, kąciki ekologiczne i wiele, wiele innych.

kubus

FacebookLogo

Monday the 20th. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Przegini Duchownej . Joomla 3.0 templates. All rights reserved.