Jasełka - 2017.12.17

W tym roku w role aktorskie Maryi, Józefa oraz postaci bajkowych wcielili się Nasi Kochani Rodzice, serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i przygotowanie do uroczystości.
Dzisiejsze przedświąteczne spotkanie upłynęło nam w miłej atmosferze pełnej szczęścia i radości a wszystko to dzięki naszym Kochanym Przedszkolakom i ich Rodzicom oraz najbliższej rodzinie:-)

Swoją obecnością zaszczycili nas: Wójt Gminy Czernichów Pan Szymon Łytek, Przewodniczący Rady Gminy Czernichów Pan Zbigniew Maciej Kędzierski, Radny Przegini Duchownej Pan Bartłomiej Feluś oraz Sołtys Przegini Duchownej Pan Andrzej Feluś.

FOTOGALERIA

Dzięki uprzejmości Pani Marty Mazur - zapraszamy do oglądania Fotoreportażu z Jasełek

FOTOREPORTAŻ

Friday the 25th. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Przegini Duchownej . Joomla 3.0 templates. All rights reserved.