Piknik Integracyjno-Sportowy

 20171001 PiknikVictory

A oto skrót wydarzeń z Pikniku Integracyjno-Sportowego. Podczas pikniku został rozegrany mecz, pomiędzy Rodzicami Wychowanków Przedszkola a Rodzicami Uczniów Szkoły, zwycięzca otrzymał Puchar Dyrektora Zespołu Szkolno - Przedszkolnego.

Emocje sięgały zenitu, atmosfera była gorąca, Wszyscy Tatusiowie grający w obu zespołach zaciekle walczyli o zwycięstwo swojej drużyny więc możemy być z nich dumni :) Mecz do ostatnich chwil był wyrównany, wygrała drużyna Rodziców Przedszkolaków wynikiem 5:6 :)
Panie którym nie przypadło do gustu kibicowanie drużynom, udały się na spotkanie z Mistrzynią Makijarzu i Stylizacji Izabelą Trzaskacz.
Oczyswiście nie obyło się bez pięknych i interesujących występów naszych Przedszkolaków i Uczniów.
Niezależnie od wyniku, po meczu czakała na Wszystkich pyszna uczta w postaci gorących ziemniaków oraz kiełabasek :)
Bardzo dziękujemy Wszystkim którzy pomagali uświetnić to wydarzenie :)

Dziękujemy serdecznie Wszystkim Rodzicom za mile spędzony czas, jesteście WIELCY :) :)

FacebookLogo

Wednesday the 15th. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Przegini Duchownej . Joomla 3.0 templates. All rights reserved.