V EDYCJA KONKURSU PIOSENKI - "NA GÓRALSKĄ NUTĘ, HEJ!"

We czwartek 25 maja 2017r. w naszym przedszkolu odbyła się już V Edycja Konkursu Piosenki "ŚPIEWAJĄCE PRZEDSZKOLAKI - NA GÓRALSKĄ NUTĘ HEJ!!!"  W konkursie udział wzięło 36 artystów z 13 placówek z terenu gminy Czernichów.

Dziękujemy wszystkim małym artystom za przepiękne występy, Nauczycielom i Rodzicom za przygotowanie. Swoją obecnością zaszczycił nas góral - Pan Krzysztof Strączek wraz z małżonką, góralka - Pani Elżbieta Galos. W obradach jury zasiedli: Pani Ewa Pajor, dyrektor gminnej biblioteki w Czernichowie, Pani Dorota Machaczka, Pan Bartłomiej Feluś, Radny Przegini Duchownej oraz Pan Krzysztof Strączek.
Wyróżnienie otrzymali Krzysiu, Martynka i Malwinka z Małej Akademii Przedszkole Językowo - Artystyczne w Rybnej; III miejsce zajęli Gabrysia, Madzia i Natalka z Samorządowego Przedszkola w Czernichowie; II miejsce zdobyli Adam, Nadia i Piotr z Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi Szlacheckiej; I miejsce zajęła Lena ze Szkoły Podstawowej w Rusocicach. GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM !!!
Z głębi naszych serc dziękujemy naszym sponsorom, bez których nie odbyłaby się tak wspaniała impreza: Wójtowi Gminy Czernichów Panu Szymonowi Łytek, Zakład Przetwórstwa Mięsnego Płatek Nowa Wieś Szlachecka Pani Marzena Zalarska, FHP "ADAM - POL" Panu Artur Jastrzębski, Państwu Edyta Suder Balwierz i Marcinowi Balwierz, „MADEBO” sp. o o.o Państwo Mateusz Skrobiszewski i Karolina Sądel Skrobiszewska, Sklep spożywczo – przemysłowy „Odido” Nowa Wieś Szlachecka Państwu Edycie i Robertowi Fic, Moto – Max Pani Małgorzata Pytel, Państwu Ewelinie i Andzejowi Mądry, Pani Danucie Jeruzalskiej, "Ramzes Transport & Spedycja” Panu Aleksandrowi Rams, "STYRDOM” Pani Ewelinie Świadek oraz Panu Bartłomiej Feluś Radnemu Przegini Duchownej za ufundowanie tortu.
Dziękujemy wszystkim gościom, nauczycielom, dyrektorom, rodzicom za przybycie i do zobaczenia za rok w kolejnej edycji!

GALERIA FOTOGRAFICZNA

 

FacebookLogo

Wednesday the 15th. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Przegini Duchownej . Joomla 3.0 templates. All rights reserved.