Rabka 2017 - Zielone Przedszkole

20170429 rabka 007

Kochani Rodzice - przesyłamy gorące pozdrowienia z Rabki . Galeria wszystkich zdjęć tutaj , a poniżej kilka słów o tym co robiliśmy ...

29.04.2017 - Sobota

Kochani Rodzice oto WIELKI skrót jak minęły nam pierwsze dni w Rabce :-)

Jesteśmy bardzo grzeczni, miło spędzamy czas, a po pysznej kolacji przyszła pora na tańce i zabawę po których szybko zasnęliśmy w naszych łożkach. Kolejne zdjęcia już wkrótce.

30.04.2017- Niedziela

Niedziela przywitała nas słoneczną pogodą. Po pysznym śniadanku poszliśmy do Tężni Solankowej oraz na pyszny deser. Pełni energii i entuzjazmu szaleliśmy na placu zabaw :)

01.05.2017 - Poniedziałek

W trzecim dniu naszego pobytu przywitało nas ciepłe słoneczko.

Po śniadaniu wyruszyliśmy na przejażdżkę bryczką po Rabce zwiedzając piękne okolice.

A po pysznym obiadku pora na zrzucenie zbędnych kalorii pieszo wyruszyliśmy do Tężni Solankowej, kolejną atrakcją były harce i szaleństwa w Parku Rozrywki Rabka Zdrój. Nie zapomnieliśmy też o odwiedzinach naszej kawiarenki i po raz kolejny zajadaliśmy się słodkościami. Wieczorem Gospodarze przygotowali wielkiego grilla i przy ognisku i piosenkach biesiadowaliśmy do późnych godzin wieczornych :)

Zmęczeni, ale szczęśliwi zasnęliśmy w swoich łóżeczkach J Jutro o tej porze będziemy już Kochani Rodzice z Wami, przesyłamy buziaczki :)

Friday the 23rd. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Przegini Duchownej . Joomla 3.0 templates. All rights reserved.