MIKOŁAJKOWA NOC W NASZYM PRZEDSZKOLU

Z piątku na sobotę z 2/3 grudnia w nszym przedszkolu odbyła się Mikołajkowa Noc. Zaczęliśmy pochodem przez Przeginię Duchowną z latarkami, z instrumentami i robiąc duży hałas.

Kiedy wróciliśmy do przedszkola czekał na nas niesforny Elf, który twierdził, że w tym roku to on jest Mikołajem... ale nie daliśmy się tak łatwo nabrać i w końcu pojawił się długo oczekiwany przez nas gość - Święty Mikołąj. Z radością go powitaliśmy, śpiewając dla niego najpiękniej jak tylko potrafiliśmy. Następnie każdy z nas dostał prezent od Świętego Mikołaja. Kiedy pożegnaliśmy naszego gościa, nadszedł czas na pyszną kolację - frytki mniam oraz popcorn, którym zajadaliśmy się oglądając seans mikołajkowy. Następnie umyliśmy ząbki, założyliśmy nasze piżamki i poszliśmy spać. Noc minęła bardzo spokojnie, bo każdy z nas spał słodko jak aniołek. A rano po pysznym śniadanku kiedy tylko pojawili sie nasi kochani rodzice, szczęśliwi i pełni wrazeń wróciliśmy do domku:)

GALERIA FOTOGRAFICZNA

FacebookLogo

Monday the 18th. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Przegini Duchownej . Joomla 3.0 templates. All rights reserved.