TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR KWACZAŁY

W sobotę 5 listopada 2016r. piątka naszych przedszkolaków wzięła po raz pierwszy udział w Turnieju Szachowym o Puchar Kwaczały.

Turniej odbył sie pod patronatem Burmistrza Alwernii Tomasza Siemka w Domu Kultury w Kwaczale. Dzieci był bardzo przejęte, bo turniej był dla nich pierwszym profesjonalnym sprawdzianem ich umiejętności. Dzieci w skupieniu brały udział w kolejnych rozrywakach z przeciwnikami. Wyniki obliczne były komputerowo, i to komputer losował kolejnych przeciwników w następnych rundch. Na koniec wszyscy otrzmali pamiątkowe dyplomy i podarunki, które wręczał sam trener Pan Marian Sadzikowski. Pragniemy serdecznie podziękować Panu Bartłomiejowi Feluś za transport oraz ufundowanie słodkiego poczęstunku. Przygotowujemy się do następnego turnieju szachowego i nie możemy się doczekać.

GALERIA FOTOGRAFICZNA

FacebookLogo

Sunday the 24th. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Przegini Duchownej . Joomla 3.0 templates. All rights reserved.